TWIST ECO

ATRAKCYJNA CENA

NOWOCZESNOŚĆ

ERGONOMIA

TWIST ECO jest propozycją dla pracowni poszukujących mieszadła praktycznego i nowoczesnego ale zarazem niedrogiego. Proste w obsłudze, umożliwia precyzyjne ustawienie czasu mieszania.

TECHNOLOGIA

 

WYMIESZA KAŻDĄ ILOŚĆ

Układ napędowy z motoreduktorem zapewnia duży moment obrotowy. Jest dostosowany do przenoszenia wysokich przeciążeń dzięki czemu bez trudu wymiesza dowolną ilość masy, niezależnie od wielkości pojemnika

POMPA VENTURIEGO

Wersja ECO V różni się sposobem uzyskiwania próżni. Zainstalowana w niej injectorowa pompa próżniowa wykorzystuje technikę Venturiego. Do pracy potrzebuje wyłącznie sprężonego powietrza, jest szybka i wydajna, osiąga próżnię z szybkością 24 l/min.

OBSŁUGA JEDNĄ RĘKĄ

Automatyczne mocowanie pojemników usprawnia pracę z mieszadłem. Pojemniki utrzymują się siłą podciśnienia. Mocowanie jest stałe podczas całego procesu, pojemniki są zwalniane dopiero na żądanie użytkownika.

DWA FILTRY DLA OCHRONY POMPY

Dwa filtry: zewnętrzny i wewnętrzny zabezpieczają pompę przed przedostaniem się pyłu i nadmiaru masy do wnętrza maszyny. Filtr zewnętrzny są jest wielokrotnego użytku i posiadają możliwość regeneracji.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Mieszadła komunikują się z użytkownikiem za pomocą czytelnego alfanumerycznego wyświetlacza. Prosta procedura programowania oraz intuicyjna obsługa usprawniają codzienną pracę z mieszadłem.

PERFEKCYJNE REZULTATY DZIĘKI WYDAJNEJ POMPIE

Wysoki poziom próżni jest osiągany w szybkim czasie dzięki sprawnej, bezolejowej pompie próżniowej o wyjątkowej konstrukcji. Element wykonany jest w całości z odpornych na czynniki chemiczne stopów aluminium i mosiądzu oraz stali nierdzewnej. Uszczelnienia i membrany są odporne na agresywne substancje i pyły co gwarantuje niezawodną pracę przez wiele lat.

POJEMNIKI Z POLIWĘGLANU

Pojemniki wykonane są z transparentnego poliwęglanu, tworzywa wytrzymałego na urazy mechaniczne oraz odpornego na ścieranie. Płaski kształt dna pojemnika umożliwia stabilne ustawienie na stole a zaokrąglone wewnętrzne ranty ułatwiają czyszczenie z resztek masy.
Łopatki mieszające zostały zaprojektowane przy użyciu technik komputerowych i wykonane ze stali nierdzewnej. Ich kształt sprawia, że pracując zagarniają masę w dół tak aby proces mieszania był optymalny.

ZAPOMNIJ O PĘCHERZYKACH POWIETRZA W MODELACH I ODLEWACH

Mieszadła TWIST umożliwiają uzyskanie idealnej, jednolitej masy, pozbawionej pęcherzy, grud i zbryleń. Mikroprocesorowy programator umożliwia zaprogramowanie i perfekcyjną realizację trzech etapów mieszania.

DLACZEGO TWIST ECO ?

NAJSZYBSZA I WYDAJNA POMPA

PODWÓJNA FILTRACJA

KOMFORTOWA OBSŁUGA JEDNA RĘKĄ

PARAMETRY TECHNICZNE

ROTO 400

WYMIARY ZEWNĘTRZNE
(a) 350 (b)150;  (c) 230
ILOŚĆ OBROTÓW /MIN
360

ZASILANIE

230 V/ 50 HZ
MOC
200 W
WAGA
8 kg

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz nasz katalog

Karta katalogowa

Zobacz nasz katalog

Gwarancja

Zobacz nasz katalog

Serwis

Zobacz nasz katalog

Assistance

DANE KONAKTOWE: ROKO

ul.Bór 177, 42-200 Częstochowa

  tel.: +48 34 369 78 21

 mobile: +48 602 269 468  

   

 

 

CAD/CAM

 

 

Skanery 3D:

Drukarki 3D:
Frezarki:
Software:

 

 

 

 

 

PINAX SYSTEM

 

 

Informacje:

Urządzenia:
Materiały:
Akcesoria:

MEBLE

System zabudowy:

   Maestro

System oświetlenia:

  Optima PRO
  Optima ECO

 

 

 

 

URZĄDZENIA

Wtryskarki:

Piece do ceramiki:
Odlewarki:
Piaskarki:
Piece do synteryzacji:
Piece do wygrzewania:
Mieszadła:
Obcinarki:
Wyciągi:
Pinarki:

 

 

 

/****** Collapsing Nested Menu Items | Code by Elegant Themes ******/ ///