GWARANCJA ROKO

Jesteśmy świadomi, że zakup nowego urządzenia to inwestycja na wiele lat i należy zapewnić naszym Klientom niezbędną pewność spokojnej pracy. Nasz system gwarancji i wsparcia serwisowego to aktualnie najwyższy standard zabezpieczenia dla laboratoriów techniki dentystycznej. Nawet do 5 LAT GWARANCJI ze wsparciem ASSISTANCE i  zabezpieczeniem serwisowym 10 lat.

Jako rzeczywisty producent dysponujemy kompletnym asortymentem części zamiennych oraz profesjonalnym zapleczem montażowym. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom jakość oraz szybkość obsługi na najwyższym poziomie.

Jako jedyna firma w Polsce gwarantujemy naprawę urządzeń naszej produkcji w terminie do 48 godzin od ich przyjęcia do serwisu. Jeżeli naprawa nie jest możliwa w tym terminie zapewniamy urządzenie zastępcze.

Urządzenia produkowane w firmie ROKO są objęte pakietem od roku do 5 lat pełnej gwarancji. Tak długi okres ochrony gwarancyjnej jest wynikiem stosowania podczas procesu produkcji technologii oraz podzespołów dostarczonych przez renomowanych kooperantów.

Wartym podkreślenia jest, że gwarancja ROKO obejmuje nie tylko części mechaniczne ale również elementy eksploatacyjne takie jak grzałki czy termopary, bez ograniczeń limitu godzin pracy.

Szczegółowe zasady gwarancji dla danego urządzenia opisane są w karcie gwarancyjnej.

Urządzenia protetyczne służą działalności zarobkowej, najmniejsza nawet awaria może spowodować wstrzymanie pracy i wymierne straty finansowe. Rozumiemy ten problem i aby zabezpieczyć naszych klientów stworzyliśmy pakiet ROKO assistant.

W przypadku awarii gwarantujemy dostarczenie urządzenia zastępczego na czas serwisu. Urządzenie zastępcze jest wypożyczane możliwie szybko i bezpłatnie, także po okresie gwarancyjnym. Dokładamy wszelkich starań aby zabezpieczyć naszych klientów i umożliwić kontynuację pracy w przypadku awarii.

10 letni serwis zabezpieczenia na części zamienne zapewnia składowanie przez ten okres kompletu podzespołów do wszystkich produkowanych maszyn. Konsultanci techniczni są stale do dyspozycji naszych klientów a ich szeroka wiedza zapewnia rozwiązanie wszelkich problemów.

ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Nie jesteś zadowolony z obsługi? Wyślij wiadomość do zarządu.

 

 

CAD/CAM

 

 

Skanery 3D:

Drukarki 3D:
Frezarki:
Software:

 

 

 

 

 

PINAX SYSTEM

 

 

Informacje:

Urządzenia:
Materiały:
Akcesoria:

MEBLE

System zabudowy:

   Maestro

System oświetlenia:

  Optima PRO
  Optima ECO

 

 

 

 

URZĄDZENIA

 

 

Wtryskarki:

Piece do ceramiki:
Odelwarki:
Piaskarki:
Piece do synteryzacji:
Piece do wygrzewania:
Mieszadła:
Obcinarki:
Wyciągi:
Pinarki:

 

 

 

/****** Collapsing Nested Menu Items | Code by Elegant Themes ******/ ///