MULTIPRESS ECO

ATRAKCYJNA CENA

NISKIE CIŚNIENIE PRACY

PODGRZEWANIE PUSZKI

Automatyczne wtryskarki do tworzyw termoplastycznych MULTIPRESS przeznaczone są do wykonywania protez dentystycznych metodą wtrysku bezpośredniego.

MULTIPRESS ECO wyróżnia się doskonałą jakością oraz niezawodną i trwałą konstrukcją. Proces wtrysku jest całkowicie zautomatyzowany. Praca technika ogranicza się wyłącznie do przygotowania pracy w wosku, zapuszkowania i wyparzenia. Urządzenie kontroluje przebieg wygrzewania i wtrysku, sygnalizując poszczególne etapy pracy.

TECHNOLOGIA

 

MIKROPROCESOROWA KONTROLA

Nad prawidłowym przebiegiem procesu wygrzewania czuwa nowoczesny, mikroprocesorowy układ pomiarowy wyposażony w wyświetlacze LED i panel dotykowy.

SWOBODA WYBORU

Nowatorska konstrukcja wtryskarki umożliwia wtrysk dowolnych materiałów termoplastycznych. Dzięki czemu użytkownik zyskuje swobodę wyboru tworzywa, które najlepiej spełnia jego oczekiwania.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Akustyczna i optyczna sygnalizacja czasu i temperatury pozwala na dokładne monitorowanie przebiegu wygrzewania przez użytkownika, ułatwia codzienne użytkowanie wtryskarki.

EFEKTYWNA PRACA OD 4 BAR

Wydajny system wtryskowy zapewnia skuteczną pracę i udane wtryski przy użyciu standardowego kompresora. Szeroki zakres ciśnienia pracy, od 4 do 10 bar umożliwia efektywny wtrysk dowolnych materiałów.

DWA SYSTEMY W JEDNEJ MASZYNIE

Tuleja wtryskarek MULTIPRESS jest przystosowana do pracy z nabojami zamkniętymi fabrycznie oraz otwartymi. Możesz użyć gotowego naboju lub sam napełnić pustą łuskę dowolnym materiałem i dokonać udanego wtrysku.

SZYBKI MONTAŻ PUSZKI

Podczas wtrysku wskazane jest aby czas od wyjęcia puszki z wyparzarki do wtrysku był jak najkrótszy. System szybkiego montażu puszki CLIK ułatwia zmontowanie rozgrzanych połówek puszki i przyspiesza pracę.

DO WSZYSTKICH MATERIAŁÓW

Multifunkcjonalność wtryskarek MULTIPRESS gwarantuje wtrysk wszystkich aktualnie produkowanych materiałów: acronu, poliamidów, akrylopolimerów, acetali oraz kopolimerów. Już dzisiaj MULTIPRESS jest przystosowany do pracy z nowymi materiałami na bazie PEEK i poliwęglanów, które pojawią się w niedalekiej przyszłości.

 

s

BEZPIECZEŃSTWO

 

OCHRONA PRZED POPARZENIEM

Osłona puszki i uszczelnienie układu wlewowego zabezpiecza użytkownika przed konsekwencjami rozszczelnienia puszki i ryzykiem wytryśnięcia stopionego tworzywa na zewnątrz.

WYTRZYMAŁOŚĆ MECHANICZNA

Masywna, stalowa konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo pracy i wysoką trwałość urządzenia. Mocna konstrukcja umożliwiająca pracę do 10 atm, inne wtryskarki mają blokady nawet do 6,5 atm.

SERWIS PRODUCENTA

Użytkownicy MULTIRESS objęci są ochrona serwisową ROKO w tym pakietami SERWIS 24H i ASSISTANCE, jakością jaką może zagwarantować wyłącznie realny producent.

 

 

WYPRODUKOWANO W POLSCE

Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości. Wszystkie komponenty urządzenia spełniają standard CE-ISO i pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców z Unii Europejskiej

DLACZEGO MULTIPRESS?

 Kompaktowa konstrukcja w atrakcyjnej cenie

Ciśnienie pracy od 4 do nawet 10 atm

Możliwe samodzielne wsypywanie granulatu

PARAMETRY TECHNICZNE

MULTIPRESS ECO

WYMIARY ZEWNĘTRZNE
(a) 620; (b)180;  (c) 260
CIŚNIENIE
4 -10 bar

ZASILANIE

230 V/ 50 HZ
MOC
550 W
WAGA
27 kg

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz nasz katalog

Karta katalogowa

Zobacz nasz katalog

Gwarancja

Zobacz nasz katalog

Serwis

Zobacz nasz katalog

Assistance

DANE KONAKTOWE: ROKO

ul.Bór 177, 42-200 Częstochowa

  tel.: +48 34 369 78 21

          +48 602 269 468  

   

 

 

CAD/CAM

 

 

Skanery 3D:

Drukarki 3D:
Frezarki:
Software:

 

 

 

 

 

PINAX SYSTEM

 

 

Informacje:

Urządzenia:
Materiały:
Akcesoria:

MEBLE

System zabudowy:

   Maestro

System oświetlenia:

  Optima PRO
  Optima ECO

 

 

 

 

URZĄDZENIA

Wtryskarki:

Piece do ceramiki:
Odlewarki:
Piaskarki:
Piece do synteryzacji:
Piece do wygrzewania:
Mieszadła:
Obcinarki:
Wyciągi:
Pinarki:

 

 

 

/****** Collapsing Nested Menu Items | Code by Elegant Themes ******/ ///