HELIOS PRO

5 LAT GWARANCJI
MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY
DO WSZYSTKICH CERAMIK

 

 

W piecach HELIOS zastosowano nowatorskie rozwiązania technologiczne, dzięki którym praca z urządzeniem jest przyjemnością, a uzyskiwane efekty należą do najlepszych. Od momentu powstania urządzenia te są modernizowane i unowocześniane, z wyprzedzeniem spełniają wzrastające wymagania technologiczne ceramik dentystycznych.

HELIOS jest piecem przeznaczonym do wypalania porcelany dentystycznej każdego rodzaju. Jego najnowsza wersja przekonuje jeszcze większymi możliwościami programowania i perfekcyjnymi wynikami wypalania ceramiki.

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA DLA PIĘKNA CERAMIKI

W piecach HELIOS zastosowano najnowsze osiągnięcia technologii XXI wieku. Ich celem jest tylko jedno – żeby Twoja ceramika najlepiej oddawała piękno natury.

MUFA QMK

W mufie grzejnej nowego typu, spirala z Kanthalu jest osadzona w cienkościennej osłonie kwarcowej. Rozwiązanie to zapewnia jednorodną emisję ciepła i optymalną jakość palenia ceramiki, niezależnie od umiejscowienia pracy w komorze. 5 letnią gwarancji bez limitu godzin pracy co dowodzi jej wyjątkowej trwałości.

SYSTEM NVTS

System eliminacji drgań, wyposażony w precyzyjne prowadnice i amortyzatory, likwiduje szkodliwe drgania układu transmisji stolika. Gwarantuje skuteczną stabilizację prac na cokole.

SYSTEM AIS

System redukcji bezwładności komory. Bezwładność termiczna to zjawisko powodujące niekontrolowany przyrost temperatury w komorze pieca, obserwowany pomimo wyłączenia grzałki przez sterownik. System AIS redukuje to zjawisko do minimum.

SYSTEM ACS

System autokalibracji monitoruje stan czujnika temperatury i układów pomiarowych. Jego praca redukuje zjawisko rozkalibrowywania się pieca i zapewnia powtarzalność procesów napalania.

SYSTEM BES

Zabezpieczenie przed wahaniami i przerwami w dostawie prądu. System podtrzymuje proces i kontynuuje po pojawieniu się napięcia. Chroni efekty Twojej pracy.

MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

Ważną zaletą pieców HELIOS jest możliwość rozbudowy wersji CLASSIC do wersji dwufunkcyjej PRESS, w dowolnym momencie eksploatacji, dzięki czemu możliwości pieca rosną wraz z rozwojem laboratorium i oczekiwaniami użytkownika. Aktualnie takiego udogodnienia nie oferuje żaden inny producent na Świecie.

PLANUJESZ ZAKUP PIECA DO PORCELANY?  –   POMYŚL O PRZYSZŁOŚCI –  HELIOS JEDYNY PIEC Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZBUDOWY

PRECYZYJNA KONTROLA

Najnowszej generacji układ kontroli temperatury gwarantuje dokładność napalania w zakresie +/- 1 °C. Szybki i wydajny procesor zapewnia precyzję i powtarzalność procesu spiekania ceramiki.

Platynowa termopara z laserowo wykonaną końcówką pomiarową gwarantuje najwyższą jakość pomiaru zarówno w zakresie niskich jak i wysokich temperatur.

OBSŁUGA

PRACA BEZ STRESU

Przyjazna procedura programowania ułatwia wpisanie i zmianę parametrów dla każdej ceramiki. Pełne oprogramowanie w języku polskim oraz czytelny wyświetlacz zapewniają zrozumiałą komunikację z piecem.

Programom możesz nadać indywidualne nazwy co usprawnia organizację pracy z różnorodnymi systemami ceramiki.

NIGDY WIĘCEJ PĘKANIA CERAMIKI

Pękanie porcelany jest w większości spowodowane niedopasowaniem współczynnika „VAK” ceramiki i metalu, będących wynikiem niewłaściwego studzenia i suszenia.

Funkcje szybkiego i wolnego studzenia pieca HELIOS zapewniają zintegrowanie parametrów rozszerzalności dowolnego typu ceramiki i stopu metalu.

Zjawisko pękania ceramiki jest zredukowane do minimum.

MODUŁOWA KONTROLA

HELIOS w standardzie jest wyposażony w mobilny, ergonomiczny panel sterowania z podświetlanym displayem. Do Twojej dyspozycji jest 200 w pełni modyfikowanych programów. Możesz wybrać również panel z kolorowym wyświetlaczem graficznym.

NIE OGRANICZAJ SWOJEJ KREATYWNOŚCI.

Pracuj na dowolnej ceramice. Piece niektórych producentów posiadają blokady parametrów i umożliwiają uzyskanie dobrych efektów tylko na jednej ceramice.

Działanie to ma na celu przywiązanie użytkownika pieca do materiałów od jednego producenta. Piece HELIOS są w pełni uniwersalne.

Nieograniczony zakres nastawy parametrów, oraz dodatkowe funkcje gwarantują uzyskanie perfekcyjnych efektów w każdej ceramice dentystycznej.

s

BEZPIECZEŃSTWO

KONTROLUJ PROCES DZIĘKI OPTYCZNEMU WSKAŹNIKOWI STANU PRACY – OSD

Wszystkie piece HELIOS posiadają optyczny indykator LED prezentujący aktualny przebieg procesu wypalania. Szerokie pole transmisji barwy jest doskonale widoczne z kilku metrów. Kontrolujesz pracę pieca nawet z dużej odległości.

GWARANCJA SPOKOJNEJ PRACY

Nie musisz się martwić że w przypadku awarii zostaniesz bez pieca i możliwości zarabiania. HELIOS objęty jest 5 letnią gwarancją i ubezpieczeniem ASSISTANCE.

ROKO jest producentem, nie tylko dealerem, dlatego nasz serwis jest gotowy naprawić Twój piec w terminie 24 godzin lub otrzymasz piec serwisowy na czas reperacji.

DLACZEGO HELIOS ?

DO WSZYSTKICH CERAMIK BEZ OGRANICZEŃ

MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY DO WERSJI PRESS

UMOŻLIWIA UZYSKANIE NATURALNEJ PORCELANY

OGRANICZA PĘKANIE CERAMIKI

5 LAT GWARANCJI I SERWIS 24 H

PARAMETRY TECHNICZNE

HELIOS PRO

WYMIARY ZEWNĘTRZNE
(a) 530; (b)240;  (c) 350
POJEMNOŚĆ
730 cm
MAX TEMPERATURA 
1100 oC
DOKŁADNOŚĆ USTAWIENIA
+/- 1o C
ZASILANIE
230 V/ 50 HZ
MOC
1200 W
WAGA
15 kg

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz nasz katalog

Karta katalogowa

Zobacz nasz katalog

Gwarancja

Zobacz nasz katalog

Serwis

Zobacz nasz katalog

Assistance

DANE KONAKTOWE: ROKO

ul.Bór 177, 42-200 Częstochowa

  tel.: +48 34 369 78 21

 mobile: +48 602 269 468  

   

 

 

CAD/CAM

 

 

Skanery 3D:

Drukarki 3D:
Frezarki:
Software:

 

 

 

 

 

PINAX SYSTEM

 

 

Informacje:

Urządzenia:
Materiały:
Akcesoria:

MEBLE

System zabudowy:

   Maestro

System oświetlenia:

  Optima PRO
  Optima ECO

 

 

 

 

URZĄDZENIA

Wtryskarki:

Piece do ceramiki:
Odlewarki:
Piaskarki:
Piece do synteryzacji:
Piece do wygrzewania:
Mieszadła:
Obcinarki:
Wyciągi:
Pinarki:

 

 

 

/****** Collapsing Nested Menu Items | Code by Elegant Themes ******/ ///